מטאורית
ראשי הסיפור שלנו הקמת רשת מחשוב מוצרים ושירותים גיבוי מאמרים הסמכות ושותפים תמיכה פרופיל צור קשר
הסיפור שלנו
הקמת רשת מחשוב
שדרוג רשת מחשוב
מוצרים ושירותים
חוזה שרות שנתי
בנק שעות
DataCare
סינון דואר זבל
ניטור תקלות
שרתים
סניפים ועבודה מרחוק
אבטחת מידע
גיבוי
שאלות ותשובות בגיבוי
שחזור
מאמרים
שבע סיבות
השוואה בין תוכנות אנטי וירוס
שיפור ניהול לקוחות
טכנולוגית מידע
אבטחת מידע צעד
שימוש נכון במייל
שירותי אינטרנט לעסקים
הסמכות ושותפים
תמיכה
פורטל תמיכה לקוחות בשרות
אחריות
פרופיל
about us
לקוחות לדוגמא
צור קשר
מטאורית מחשבים > הסמכות ושותפים :

 ההסמכות שלנו

Microsoft Small Business Specialist
מעטות החברות שקיבלו הסמכה של מיקרוסופט העולמית כשותפות מוסמכות להטמעה והספקה של וטכנולוגיות מחשוב מייקרוסופט לעסקים קטנים ובינוניים. מטאורית מחשבים זכתה להסמכה זו בשנת 2000  ומציגה סטנדרט מקצועי שנועד להוביל את לקוחותיה לאפקטיביות והצלחה עסקית. הסמכה זו מציגה התמחות ויכולת התאמת פתרונות תוכנה (Tailor Made) בהתאם לצרכי העסק. מיקרוסופט מגישה לנו בשבילכם תמיכה נרחבת בהתקנה, תחזוקה ותיקון מערכות המחשוב של העסק.

 

מטאורית מומחי מחשוב לעסקים קטנים

Microsoft Certified Partner
מטאורית מחשבים היא אחת מאותן חברות שמיקרוסופט הגדירה לעצמה כשותפות מוסמכות. המשמעות של שותפות זו עם מיקרוסופט היא רמה גבוהה של יכולות ומומחיות בכל הנוגע לטכנולוגיות של מיקרוסופט. כשותפים ברמה זו אנו מקבלים ממיקרוסופט שרות ניהול טלפוני המעניק לנו קשר הדוק יותר עם מיקרוסופט לנוחיות השרות של לקוחותינו. כמו כן אנו נהנים מגישה לסל הטבות עשיר המעניק לנו יתרון גדול בשוק.

טכנאי מחשבים שותף מומסך של מיקרוסופט

ספק פתרונות תשתית מחשוב מיקרוסופט

 

Fortinet Certified Partner
לחברת פורטינט הצרפתית מגוון מוצרי אבטחת מידע המתאימים לעסקם קטנים, בינוניים וגדולים. המוצר מגן מפני חדירות, דואר זבל, סינון תוכן ואתרים לא מורשים ומכיל אנטיוירוס. חומת אש, מסנן דוא"ל זבל Fortinet Firewall appliance. מטאורית הוסמכה כאינטגרטור מורשה של מוצרי החברה.

 

חומת אש פורטיגייט פורטינט

 

 

אבטחת מידע פיירוול

VMware Certified Professional
טכנולוגיה וירטואלית משפרת באופן ניכר את האפקטיביות והזמינות של משאבי המחשוב והתוכנה בארגון. חברת VMware היא חוד חנית טכנולוגי עולמי שמפתח ומוביל טכנולוגיית תשתית וירטואלית במאה החברות המובילות בארה"ב Fortune 100. וכעת טכנולוגיה זו חולשת על מאות אלפי לקוחות בינוניים וקטנים בעקבות ירידות המחיר גם העסק שלך יכול להרשות לעצמו את הטוב ביותר.
מטאורית היא שותף ברמת VSP Proffessional של VMware ומבצעת פרוייקטי המשכיות עיסקית, איחוד וקונסולידציה של שרתים בסביבה וירטואלית VMware Virtual Server ESX.

 

שרת וירטואלי הסמכה VMware

 

שרתים וירטואלים איחוד שרתים

 

אשבל מהמובילים בארץ במערכות ERP ו- CRM כולל מוצר הגדל לעסקים קטנים ZOOM שהוא למעשה גרסה מוגבלת של תוכנת ה- Priority הוותיקה.

זום לניהול עסקים
תוכנת הנהלת חשבונות
המתקדמת בישראל
מבית אשבל

Network Appliance הידועה יותר בשם NetApp נוסדה בשנת 1992 ובסיסה ב-Sunnyvale שבקליפורניה. החברה מספקת פתרונות אחסון רשתיים וניהול מידע. היא חברה ב-NASDAQ-100 ומדורגת ברשימת 1000 החברות הגדולות בארצות הברית ברשימת החברות של מגזין Fortune.

Lansweeper הינה תוכנה לניהול ומעקב אחר הרכב ושינויים במערך המחשוב והתוכנות של העסק (Software&Network Inventory).  התוכנה מגיע במספר גרסאות  וברשיון לשנה, שלוש וחמש שנים.

 


דואגים למידע שלך

טכנולוגית גיבוי On Line מבית מטאורית מבטיחה שמירה על נכסי המידע ושקט נפשי בכל עסק

לחץ/י לפרטים


תמיכה מיידית
תמיכהתמיכה
קשר חם למערך Help Desk של מטאורית
לפתרון תקלות מחשוב


 
בניית אתרים בניית אתרים מקצועיים


נושא: הסמכות מיקרוסופט של חברת מטאורית הכוללת שותף מוסמך
קוד דף: vxnfu, nheruxupy ak jcr, nyturh, vfukk, au,; nuxnl
מטאורית