מטאורית
ראשי הסיפור שלנו הקמת רשת מחשוב מוצרים ושירותים גיבוי מאמרים הסמכות ושותפים תמיכה פרופיל צור קשר
הסיפור שלנו
הקמת רשת מחשוב
שדרוג רשת מחשוב
מוצרים ושירותים
חוזה שרות שנתי
בנק שעות
DataCare
סינון דואר זבל
ניטור תקלות
שרתים
סניפים ועבודה מרחוק
אבטחת מידע
גיבוי
שאלות ותשובות בגיבוי
שחזור
מאמרים
שבע סיבות
השוואה בין תוכנות אנטי וירוס
שיפור ניהול לקוחות
טכנולוגית מידע
אבטחת מידע צעד
שימוש נכון במייל
שירותי אינטרנט לעסקים
הסמכות ושותפים
תמיכה
פורטל תמיכה לקוחות בשרות
אחריות
פרופיל
about us
לקוחות לדוגמא
צור קשר
מטאורית מחשבים > מאמרים > השוואה בין תוכנות אנטי וירוס :

פרמטרים להשוואה בין תוכנות אנטי וירוס

 

חלק חשוב בכל חבילת אבטחה

זה לא סוד גדול שאנו תלויים מאוד במחשב שלנו בשנים האחרונות. הפעולות הרבות שהוא מסייע לנו לעשות וההנאה שאנו מפיקים ממנו מביאות לכך שאנו רוצים לשמור עליו תקין ופעיל במשך כל הזמן. לכן, מעבר לחומרה איכותית אנו זקוקים לתוכנות רציניות שישרתו אותנו כל אחת בתחומה היא. בכל הקשור לנושא אבטחת המחשב שלנו, נראה כיצד השוואה בין אנטי וירוסים שונים תביא לרכישת התוכנה שתגן כמה שיותר טוב על המחשב. חשוב לזכור שתוכנת אנטי וירוס היא חלק מחבילת אבטחה שבה אפשר להצטייד בכדי להפוך את המחשב למוגן כנגד לא מעט איומים ולהמשיך לעבוד או לשחק איתו בראש שקט.

 

בדיקת יכולות הסריקה

השוואה בין אנטי וירוסים שונים צריכה להתחיל בהתייחסות ליכולות הסריקה של כל תוכנה. בדיקות של תוכנות אנטי וירוס מראות כיצד חלקן מבצעות סריקה כוללת על כל המחשב במהירות גדולה ואילו אחרות לוקות באיטיות מחרידה -  ולעתים אף מפספסות חלקים מסוימים. חשוב גם לראות עד כמה יכולה תוכנת אנטי וירוס לבצע מספר סריקות שמתכוננות מראש, כדי להבטיח את ההגנה גם כשאתם לא ליד המחשב. סריקה איכותית תהיה כזו שתגלה כמה שיותר איומים (במידה והם קיימים, כמובן) ויחד עם זאת לא תגרום לקריסת המחשב ולצורך של התחלת הסריקה מחדש. השוואה בין אנטי וירוסים תהיה קלה יותר אם בודקים במיוחד את יכולות הזיהוי של רוגלות, רושעות וכד'.אנטי וירוס לשרתים - מהוא שרת ואיך בוחרים אנטי וירוס לשרת? האם לכל סוגי השרתים מומלץ אנטי וירוס זהה?


אנו חיים בעולם של שיתוף מידע

מאחר וכולנו מקבלים אימיילים או נכנסים לפייסבוק ולתוכנות אחרות שבהן אפשר לקבל קבצים שונים, הרי שכל השוואה בין אנטי וירוסים חייבת להתייחס לסריקת קבצים שהורדנו מרשת האינטרנט, או לסריקת המייל ותיבות מסרים אחרות. אנטי וירוס איכותי יהיה כזה שיבצע בדיקת קבצים בעת גישה (on access) כדי לנסות ולאתר איומים שמסתתרים בהודעות מייל שונות או במסרים אחרים שמועברים ע"י תוכנות אחרות. תוכנת אנטי וירוס איכותית תהיה זו שמציגה את יכולות התוכנה לחסום "סקריפטים" חשודים או כל פעילות מוסתרת אשר יכולה לגרום נזק למי שפותח את ההודעה או את הקובץ שקיבל.

 

עומדים במדויק על איכות התוכנה

מי שבאמת רוצה להתעמק ולבצע השוואה בין אנטי וירוסים בצורה יסודית יותר, כדאי שיתייחס לנקודה מרשימה שמציגות תוכנות אחדות. ניתן לראות כיצד תוכנות מסוימות יכולות לזהות איומים חדשים, למרות שאלו עדיין לא הוגדרו/התגלו כאיומים ע"י החברה היצרנית של אותו אנטי וירוס. הדבר תורם עוד יותר להקדמת התרופה למכה ומעניק יתרון חשוב מול מצב שבו איומים חדשים מופיעים חדשות לבקרים. בנוסף, השוואה בין אנטי וירוסים איכותיים תהיה כזו שבה מוכיחה התוכנה שהיא מסוגלת לזהות אחוז גבוה ביותר של איומים וגם להסיר אותם או למנוע את התקנתן על מחשב נקי. רק השוואה שתכלול נתונים מהותיים תוביל לרכישת אנטי וירוס ברמה גבוהה.

דואגים למידע שלך

טכנולוגית גיבוי On Line מבית מטאורית מבטיחה שמירה על נכסי המידע ושקט נפשי בכל עסק

לחץ/י לפרטים


תמיכה מיידית
תמיכהתמיכה
קשר חם למערך Help Desk של מטאורית
לפתרון תקלות מחשוב


אנטי וירוס

 
בניית אתרים בניית אתרים מקצועיים


נושא: פרמטרים להשוואה בין תוכנות אנטי וירוס
קוד דף: prnyrho kvauutv chן ,ufbu, tbyh uhrux
מטאורית