מטאורית
ראשי הסיפור שלנו הקמת רשת מחשוב מוצרים ושירותים גיבוי מאמרים הסמכות ושותפים תמיכה פרופיל צור קשר
הסיפור שלנו
הקמת רשת מחשוב
שדרוג רשת מחשוב
מוצרים ושירותים
חוזה שרות שנתי
בנק שעות
DataCare
סינון דואר זבל
ניטור תקלות
שרתים
סניפים ועבודה מרחוק
אבטחת מידע
גיבוי
שאלות ותשובות בגיבוי
שחזור
מאמרים
שבע סיבות
השוואה בין תוכנות אנטי וירוס
שיפור ניהול לקוחות
טכנולוגית מידע
אבטחת מידע צעד
שימוש נכון במייל
שירותי אינטרנט לעסקים
הסמכות ושותפים
תמיכה
פורטל תמיכה לקוחות בשרות
אחריות
פרופיל
about us
לקוחות לדוגמא
צור קשר
מהי חומת אש?

חומת אש (Firewall). חומת אש מתפקדת כקצין אבטחה בין השרת שלך לבין האינטרנט. תוכנות חומת אש המותקנות ישירות על המחשב נחוצות כאשר המחשב עוזב את הרשת וחוזר אליה (מחשב נייד למשל), או כאשר יש מחשב אחד בלבד בעסק. חומת אש חומרה או חומת אש מותקנת על מחשב מיועד לכך נחוצים ברשתות המורכבות ממספר מחשבים. חומות אש נבדלות זו מזו: חלק מקנות אבטחה מרבית ומעמיקה ושרותי אבטחה נוספים, בעוד שאחרות מאפשרות רק חלוקת קישור לאינטרנט עם תרגום כתובות ומספקות אבטחה מוגבלת בלבד. המטרה המרכזית של חומות אש היא למנוע תקשורת לא רצויה מחוץ לרשת, כמו וירוסי תולעת המנסים להדביק מחשבים עם חולשה מסוימת. קיימים גם פתרונות חומת-אש שיכולים לחסום תקשורת ספציפית כמו למשל תוכנות מסרים מיידיים או כל סוג אחר של תוכנה שמנהל הרשת בוחר לחסום. פתרונות חומת אש רבים מציעים גם שרותים נוספים כמו אנטי-וירוס, אנטי-ספאם (סינון דואר זבל), סינון תכנים ונקודת גישה אלחוטית. בבואך לבחור חומת אש חשוב להגדיר בצורה מדויקת את צרכי העסק שלך. אם זה מתאפשר, מומלץ לקבל יעוץ טכני ממומחה לאבטחת רשתות אצל ספק האינטרנט.

VPN האם צריך ?

גישה מרחוק ורשת וירטואלית פרטית. רשת וירטואלית פרטית VPN היא טכנולוגיה המאפשרת לך לחבר שתי רשתות או יותר באמצעות חיבור פרטי על גבי רשת ציבורית על ידי יצירה של מעין מנהרה של מידע מוצפן העובר בין שתי נקודות. הטכנולוגיה אומצה בכדי להחליף רשתות פרטיות יקרות (כמו Frame Relay) תוך שימוש בקישור הפס הרחב הפופולרי. טכנולוגיה זו שימושית במיוחד אם יש לך שני סניפים או יותר בעסק או אם ברצונך לגשת לרשת המשרדית מרחוק. לדוגמא, איש מכירות לא צריך לשאת עליו מידע סודי בנסיעותיו ללקוחות. כל מה שעליו לעשות הוא להתחבר לרשת המקומית במקום הוא נמצא ולגשת למידע בשרתים במשרד על ידי קישור מאובטח. המידע הסודי לא יוצא כלל מהמשרד.
פתרונות רבים מציעים כיום שרותי VPN. אם גישה מרחוק לרשת המשרד תגביר את יעילות העבודה שלך ושל העובדים בעסק, או אם עד היום ניגשת לרשת בחיבור שאינו מאובטח, כדאי לך לבחור בפתרון המספק שרות זה.

סינון תכנים

חסימת אתרים ספציפיים, רשתות מסרים מיידיים ותוכנות שיתוף קבצים,רשתות חברתיות ואתרי מכירות. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם אתרים מפוקפקים, שיחות מסרים מיידיים בשעות העבודה, ותוכנות שיתוף קבצים המבזבזות רוחב פס יקר, היא לאסור אותם ברמת השער לאינטרנט. קיימים פתרונות חומר אש המאפשרים לך לחסום שירותים ספציפיים ואתרים על פי כתובת או קטגוריה

סינון דואר זבל

אנטי-ספאם ואנטי-רוגלה. סינון דואר זבל יכול להיות מיושם ברמת שרת הדואר על חומת האש/שער היציאה לרשת, או על מחשב דרכו עוברות כל ההודעות. רוב תוכנות האנטי-ספאם משתמשות בפילטרים שונים ו"רשימות שחורות" בכדי למחוק ספאם וזאת מבלי לפגוע בדוא"ל לגיטימי. ברשתות קטנות עם מספר קטן של תיבות דוא"ל, יכול להיות שתשקול תוכנת אנטי-ספאם, אבל ברשתות גדולות עם מספר רב יותר של משתמשים, כדאי לשקול אפשרות של סריקה ברמת חומת האש או השער.
רוגלות יכולות להימחק ע"י תוכנת אנטי-רוגלה המותקנת מקומית על המחשב. יכול להיות ותרצה להכיל סריקה זו בסריקה השבועית או דו-שבועית של הרשת שלך נגד וירוסים והתקנת עידכוניםדואגים למידע שלך

טכנולוגית גיבוי On Line מבית מטאורית מבטיחה שמירה על נכסי המידע ושקט נפשי בכל עסק

לחץ/י לפרטים


תמיכה מיידית
תמיכהתמיכה
קשר חם למערך Help Desk של מטאורית
לפתרון תקלות מחשוב


 
בניית אתרים בניית אתרים מקצועיים


נושא: חומת אש, FireWall,VPN
קוד דף: jun, ta, FireWall,VPN
מטאורית