מטאורית
ראשי הסיפור שלנו הקמת רשת מחשוב מוצרים ושירותים גיבוי מאמרים הסמכות ושותפים תמיכה פרופיל צור קשר
הסיפור שלנו
הקמת רשת מחשוב
שדרוג רשת מחשוב
מוצרים ושירותים
חוזה שרות שנתי
בנק שעות
DataCare
סינון דואר זבל
ניטור תקלות
שרתים
סניפים ועבודה מרחוק
אבטחת מידע
גיבוי
שאלות ותשובות בגיבוי
שחזור
מאמרים
שבע סיבות
השוואה בין תוכנות אנטי וירוס
שיפור ניהול לקוחות
טכנולוגית מידע
אבטחת מידע צעד
שימוש נכון במייל
שירותי אינטרנט לעסקים
הסמכות ושותפים
תמיכה
פורטל תמיכה לקוחות בשרות
אחריות
פרופיל
about us
לקוחות לדוגמא
צור קשר
מטאורית מחשבים > מאמרים > שירותי אינטרנט לעסקים :

שירותי אינטנט לעסקים

ניהול סביבה עסקית בעולם העסקים כיום כולל קישוריות לרשת מיחשוב , לעתים מבוזרת, וכפועל יוצא גם ידע והתמחות בנושאי אבטחת מידע, שרידות וכשל והתאוששות. עסקים גדולים וקטנים שאינם מממשים את היכולות הטכנולוגיות החדשות עלולים למצוא את עצמם חשופים לסכנות תפעוליות, איבוד לקוחות וזמן עבודה יקר. בנוסף, הם רגישים לריגול תעשייתי או גורמים עוינים אחרים הפועלים על גבי הרשת הציבורית. פתרונות אינטרנט ותמסורת מתקדמים מציעים מגוון חבילות אשר ייעודם להגדיל את הפרודוקטיביות בעסק ולהגן עליו.

מה כל עסק צריך?

  • אינטרנט מהיר
  • גישה מהירה במיוחד ליישומים פנימיים
  • גיבוי ואחזור מרחוק של מידע
  • ניהול מדיניות מתן הרשאות וניהול משתמשים וקבוצות ברשת
  • פתרונות להעברת שידורי וידאו וטלויזיה באיכות גבוהה (למשל עבור Video Conferencing)
  • גישה מאובטחת מרחוק
  • פתרונות קישוריות לרשת אלחוטית מהירה במיוחד
  • שרידות גבוהה של הרשת
  • הגנת המידע המועבר ברשת

עסקים קטנים עד כ-30 משתמשים

עסקים קטנים, ככל עסק אחר, עושים היום שימוש הולך וגובר ברשת האינטרנט. שירותי אינטרנט מהירים מאפשרים לעסקים לעבוד בצורה יעילה עם יישומים פנימיים, שבהם קיים עומס רב מבחינת נפח המידע המועבר (כגון העברת מדיה ווידאו, או שירותי וירטואליזציה).

שירותי אינטרנט לעסקים צריכים לאפשר חיבור מהיר במיוחד על גבי תשתית מתקדמת, ובטכנולוגיה מתקדמת (למשל VDSL). לכל אלו רצוי להוסיף גם נתב אלחוטי מהיר, לדוגמא כזה שעובד בתקן  N. מבחינת האבטחה, כאשר מוקמת רשת מתקדמת ניתן לבנות תתי- רשתות VLANS פנימיות, ליצור Firewall לשם הגנת המידע המועבר ברשת הפנימית ולאפשר גישה מרחוק שתהיה מאובטחת ומוצפנת באמצעות טכנולוגיית  SSL.קישוריות סניפים

כאשר העסק גדל וכולל מספר סניפים, ישנו צורך בהגדרת רשת המאפשרת לכל הסניפים לעבוד בשיתוף מהיר ללא תלות במיקומם.

שירותי תמסורת SDH מאפשרים קיום קישור פרטי ברוחב פס קבוע ומובטח בשיהוי נמוך. התמסורת מאפשרת חיבור VLAN פרטיים על גבי תשתית מהירה ומאובטחת של סיבים אופטיים. יתרון נוסף של תמסורת ה-SDH הוא הטופולוגיה שלה. מדובר בטופולוגיה טבעתית של עשרות טבעות ומאות מתגים בפריסה ארצית. בכך מתאפשרת שרידות של 99.9995% עם זמן התאוששות רשתי קצר במיוחד, כמו גם זמן קצר הנדרש לשם מעבר לעורק גיבוי.

כאשר לעסק יש 3 סניפים ומעלה ניתן להתקין רשת פרטית IPVPN – רשת פרטית הכוללת שירותי Intranet וגישה מרחוק לרשת הארגונית. הרשת הפרטית אינה תלויה ברשת האינטרנט הציבורית ובעלת שרידות גבוהה תוך שימוש במספר רב של מתגים מגובים בתצורת Full Mash.

מבחינת אפשרויות ניהול הרשת, רשת מתקדמת במיוחד צריכה לאפשר ללקוח ניהול כולל מקצה לקצה, ובכלל זה כל נושא הגיבויים ואבטחת המידע תוך ניטור ובקרת הרשת. אפשרות חשובה במיוחד עבור העסק הינה קביעת תיעדוף לאפליקציות קריטיות (QoS), כך שהלקוח יכול לשלוט בתעבורת הרשת הפרטית ובמהירותה בכל רגע נתון.

שירותי גיבוי

גיבוי בעסקים איננו רשות, מדובר בהכרח. איבוד מידע המצוי במחשבי הרשת עלול להביא לאובדן כספי, כשלון עסקאות עתידיות ולפגיעה בעסק הקיים ואיבוד זמן יקר. הבעיה היא כי גיבויים מקומיים אינם תמיד מספיקים (למשל במקרים של פגיעה פיזית באתר הלקוח) והם דורשים ניהול ובזבוז זמן של פונקציית המחשוב בעסק.

שירותי גיבוי ואבטחת מידע מבטיחים כי הגיבויים יעשו בצורה אוטומטית, יגובו במספר אתרים נפרדים ויאוחסנו בענן פרטי של העסק (שטח אחסון מרוחק הכולל גישה מאובטחת). צורך קריטי בתחום הגיבוי הוא האפשרות של העסק לאחזר את המידע באופן יזום בכל רגע שיידרש.

 

בעבר, עסקים היו משקיעים משאבים רבים באחסון ובתיעוד מידע עסקי בצורה קשיחה (ניירת, קלסרים), הדרוש לשם התנהלות שוטפת תקינה ויעילה של בית העסק. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה המעבר של התיעוד לתצורה דיגיטלית (באמצעות קבצים), חשוב לזכור כי יש להשקיע לא פחות מחשבה בנוגע לסוגיית השימור והתיעוד, כמו גם בנוגע להתנהלות הממוחשבת הכוללת של העסק. השקעה של זמן ומחשבה בנוגע לצרכים האמיתיים והנחוצים עבור כל בית עסק ובניית תוכנית מחשוב כוללת, העונה על צרכים אלו, יביאו בעתיד לחסכון בכספים, משאבים, זמן וגם מפח נפש.

דואגים למידע שלך

טכנולוגית גיבוי On Line מבית מטאורית מבטיחה שמירה על נכסי המידע ושקט נפשי בכל עסק

לחץ/י לפרטים


תמיכה מיידית
תמיכהתמיכה
קשר חם למערך Help Desk של מטאורית
לפתרון תקלות מחשוב


 
בניית אתרים בניית אתרים מקצועיים


נושא: שירותי אינטרנט לעסקים
קוד דף: ahru,h thbyrby kgxeho
מטאורית