מטאורית
ראשי הסיפור שלנו הקמת רשת מחשוב מוצרים ושירותים גיבוי מאמרים הסמכות ושותפים תמיכה פרופיל צור קשר
הסיפור שלנו
הקמת רשת מחשוב
שדרוג רשת מחשוב
מוצרים ושירותים
חוזה שרות שנתי
בנק שעות
DataCare
סינון דואר זבל
ניטור תקלות
שרתים
סניפים ועבודה מרחוק
אבטחת מידע
גיבוי
שאלות ותשובות בגיבוי
שחזור
מאמרים
שבע סיבות
השוואה בין תוכנות אנטי וירוס
שיפור ניהול לקוחות
טכנולוגית מידע
אבטחת מידע צעד
שימוש נכון במייל
שירותי אינטרנט לעסקים
הסמכות ושותפים
תמיכה
פורטל תמיכה לקוחות בשרות
אחריות
פרופיל
about us
לקוחות לדוגמא
צור קשר
מהו שרת ומה יעודו ?

שרת הוא מחשב, שמריץ את מערכת ההפעלה השולטת בגישה לרשת התקשורת ומספקת למשתמשים את האפשרות לבצע את המשימות הנדרשות. קיימים סוגים רבים של שרתים, המיועדים לכל מיני מטרות. כולם מבצעים משימות שונות, המכוונות לייעל את רמת התפקוד של העסקים.

בבסיס השרת ממתין לדרישות המגיעות ממחשבי המשתמשים ברשת התקשורת,ומבצע אותן במהירות גדולה,ביעילות ובביצועים גדולים.

שרת מפשט את הרשת הארגונית ומבטיח ביצועים מרביים. הוא מבטל את המגבלות של קישור נקודה לנקודה ומהווה מוקד שליטה מרכזי על פעולות העסק. במקום לחפש קבצים במחשבים האחרים,ניתן להגיע דרך השרת אל הגרסאות העדכניות ביותר.

כמחשב בעל עוצה רבה, השרת מבצע מטלות רבות במהירות עצומה ומשחרר צווארי בקבוק במערכת.

השרת הופך את המערכת לקלה לשימוש כמו גם אמינה ויציבה יותר. הוא מספק כלים המבטיחים כי נתונים עסקיים ומידע חשאי מוגנים כראוי, וכי כל שינוי במערכת נרשם ומפוקח בקפדנות.

מידע שמאוחסן במרוכז הינו זמין מיידית ובו זמנית לכל המשתמשים ברשת מכל מקום. השרת מבצע תיעדוף של הגישה למערכות ולעזרים המקושרים לרשת, מבקר אוטמטית את הפעלת היישומים והגישה לנתונים ומקשר בין המשתמשים. הוא מווסת ומסדיר את הגישה למשאבים השונים ומבטיח רמות גבוהות ביותר של תפקוד וביצוע.

להלן מספר פונקציות נפוצות והסבר קצר:שרת קבצים - שרת לשיתוף קבצים הינו הצעד הראשון לסדר ארגוני במערכות המידע. אם ברשותך 5 מחשבים או יותר אתה זקוק למקום מרכזי אחד שבו תוכל לנהל את נכסי המידע

שרת דואר - אחת מהתוכנות הנפוצות ביותר שאין כמעט אף ארגון שלם בלעדיהן הינו דואר אלקטרוני. בין אם אתה רוצה להעביר ולקבל מסרים מעובדים בצוות או מספקים ולקוחות אתה זקוק לשרת דואר

שרת לעסקים קטנים - מוצר המשלב שרת קבצים ושרת דואר כיחידה אחת הינו שרת Small Bussines Server מבית היוצר של חברת מיקרוסופט. זוהי חבילת תוכנות משתלמת לעסקים קטנים ובינוניים של עד 50 עמדות עבודה

שרת וירטואלי - טכנולוגיית השרתים הוירטואליים הינה הצעקה האחרונה בעולם השרתים. מדובר בטכנולוגיה שהייתה נחלתם של חברות הענק וכעט מגיעה לעסקים בינוניים.באמצעות טכנולוגיה זו ניתן להפחית משמעותית את הוצאות התחזוקה ולהעלות את נצילות משאבי הארגון.


מאחורינו עומדים מספר רב מאוד של שרתים קטנים בינוניים וגדולים שהתקנו שדרגנו ואנו מתפעלים ומתחזקים.

הנסיון רב השנים שלנו כמו גם תמהיל הפעילות העיסקית מאפשר לנו לספק פתרונות של שרתים מותאמים לפי גודל ובדיוק מה שעסק צריך על מנת לשמר את היתרון שלו מול המתחרים ובכדי שיוכל לעסוק בליבה העיסקית.

דואגים למידע שלך

טכנולוגית גיבוי On Line מבית מטאורית מבטיחה שמירה על נכסי המידע ושקט נפשי בכל עסק

לחץ/י לפרטים


תמיכה מיידית
תמיכהתמיכה
קשר חם למערך Help Desk של מטאורית
לפתרון תקלות מחשוב


 
בניית אתרים בניית אתרים מקצועיים


נושא: שרת ארגוני,שרת קבצים,שרת דואר
קוד דף: ar, trdubh,ar, ecmho,ar, sutr
מטאורית