מטאורית
ראשי הסיפור שלנו הקמת רשת מחשוב מוצרים ושירותים גיבוי מאמרים הסמכות ושותפים תמיכה פרופיל צור קשר
הסיפור שלנו
הקמת רשת מחשוב
שדרוג רשת מחשוב
מוצרים ושירותים
חוזה שרות שנתי
בנק שעות
DataCare
סינון דואר זבל
ניטור תקלות
שרתים
סניפים ועבודה מרחוק
אבטחת מידע
גיבוי
שאלות ותשובות בגיבוי
שחזור
מאמרים
שבע סיבות
השוואה בין תוכנות אנטי וירוס
שיפור ניהול לקוחות
טכנולוגית מידע
אבטחת מידע צעד
שימוש נכון במייל
שירותי אינטרנט לעסקים
הסמכות ושותפים
תמיכה
פורטל תמיכה לקוחות בשרות
אחריות
פרופיל
about us
לקוחות לדוגמא
צור קשר
אנטיוירוס nod32

פתרון למחשבים ורשתות ביתיות

אנטיוירוס נוד

כשזה מגיע להגנה על מחשבים ביתיים, יותר משתמשים בוחרים בפתרון של ESET. למה ?

יעילות - הפתרונות של ESET הם היעילים ביותר בהגנה פרו-אקטיבית כנגד הכמויות העצומות של המזיקים והאיומים של היום, המגיעים מהאינטרנט או באמצעות דואר אלקטרוני. מנוע ה ThreatSense עטור הפרסים של ESET פועל במספר שכבות לזיהוי איומים, ומתמודד בהצלחה עם וירוסים לא מוכרים לצד אחוז מינימאלי של התרעות-שווא (False Alarm):

 ל ESET כמות הזכיות בגדולה ביותר בפרסי VB100 בזכות יכולותו לגלות "וירוסים-לא-מוכרים". למעשה, ESET לא פספסה דגימה של וירוס לא-מוכר מזה 10 שנים!

 ESET באופן עקבי מככבת בהצלחה במבחני הגילוי הפרו-אקטיבי של AV-Comparatives.

 ESET זכתה בפרס "מוצר האנטי וירוס הטוב ביותר" לשנת 2006 ו 2007 וזכתה בפרס "הביצועים הטובים ביותר" על ידי AV-Comparatives, מעבדת מחקר עצמאית המבצעת בחינות השוואה בין אנטי וירוסים שונים.

מהירות - אנטי וירוס ESET הוא כה מהיר עד שלא תשים לב אליו. הוא צורך בממוצע 30-40MB מהזכרון, כך שאם עברת אל ESET לאחר שימוש במוצר מתחרה, קרוב לוודאי שתרגיש בשינוי לטובה שיחול במחשב שלך.

קל לשימוש - החל מממשק המשתמש הקומפקטי והאינטואיטיבי עד לשימוש המינימאלי בהתרעות למשתמש , תוכל לצאת לדרך בקלות.

תמיכה טכנית בעברית - חברת קומסקיור, נציגתה הבלעדית של ESET בישראל, מפעילה מוקד תמיכה טכני לשירות כל הלקוחות. המוקד מעניק תמיכה ופתרונות טכניים במגוון נושאים, בצורה מהירה ומקצועית באמצעות הדוא"ל.פתרון לארגונים קטניים עד גדולים (SMB & Enterprise)אנטיוירוס NOD32

הכוח של NOD הוא בטכנולוגיה הייחודית והמצטיינת ו ESET מעניקה פתרונות הגנה מתקדמים ותואמים לארגונים מכל הגדלים. בין אם הארגון שלך מונה 25 משתמשים או 2,000, כמנהל רשת , מנמ"ר או מנהל ארגון, תהנה מפתרון הגנה פרואקטיבי, מדויק, קל בצריכת משאבים וסופר-מהיר ובעיקר משקט תעשייתי. תהיה לך אפשרות מלאה לבקרה ושליטה, תוכל לנהל את ההגדרות, להפיץ אותן ולנהל את כל התחנות מרחוק.
המוצרים של ESET בעלי יכולת גילוי וזיהוי יוצאת-דופן, אחוז התרעות-שווא נמוך ו"טביעת רגל" זעירה בצריכת משאבים. גרסאות הרשת של ESET יועדו לכך - שילוב אידיאלי של הגנה כוללת ומתקדמת, עם מהירות סריקה חסרת תקדים ושימוש קל ביותר במשאבי הרשת והמחשב.

זאת הסיבה לכך שיותר מנהלי רשת אוהבים את ESET. תוסיפו לכך צוות תמיכה שזמין לכם, דובר את השפה שלכם ומלווה אתכם עד לפתרון מלא של כל בעיה וכל דבר, ומצאתם את הפתרון השלם עבור הרשת שלכם.

עם מנוע היוריסטי המתקדם ביותר בשוק, מומחה הוירוסים כבר מוטמע בתכנה שלך - כך שאתה לא צריך להיהפך למומחה וירוסים בעצמך.

לביצוע פיילוט ו/או קבלת הצעת מחיר לרשת שלכם לחצו כאן


פתרון לסלולאריים ומחשבי כף יד

מכשירים סלולאריים הם כבר לא רק טלפונים ניידים. הם מורכבים יותר, עם התקני תקשורת מתקדמים ומשולבים באופן מעשי בחיי היומיום שלנו. לעיתים לאנשים יש מספר טלפונים ניידים - לשימוש אישי, לענייני עבודה ועסקים. חלק משתמשים בהם כמצלמות קומפקטיות, אחרים להעברת מסרים מיידים, להורדת רינגטונים, גלישה באינטרנט ועוד. לבסוף יש אשר עושים באמצעות עסקים, מתכתבים בדואר האלקטרוני, מתחברים לשרתי הארגון וכו'.

עבריינים מקצועיים אשר "רגילים" לגנוב מידע, זהויות וסיסמאות ממשתמשים ביתיים לטובת רווחיים כלכליים, מזהים את הסלולאריים החכמים ואת מחשבי כף היד כמטרות הבאות שלהם, ומומחי אבטחת מידע רבים מסכימים עם אבחנה זו. גורמים כלכליים כגון Frost & Sullivan מנבאים שמכירות מוצרי אנטי וירוס למכשירים חכמים ומחשבי כף יד יצמחו מ 121$ מיליון דולר בשנה (לשנת 2007) ללמעלה מ 1,100$ מיליון דולר עד 2011.

עם כל כך הרבה מידע פרטי שמועבר באמצעות המכשירים החכמים ומחשבי כף היד - לא נכון יהיה שהמכשיר הנייד שלך יזכה להגנה משמעותית וכוללת כפי שאתה מעניק למחשב בבית או במשרד ? אנחנו ב ESET מאמינים שכן.

פתרון למוסדות חינוך

הידעת? לבתי הספר פוטנציאל הידבקות בוירוסים מהגבוהים ביותר!

בתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות מעצבים את דמותם של ילדינו ואת אופי הקהילות שלנו. הם גם המקומות עם אתגרי אבטחת המידע הגדולים ביותר .

עם הצמיחה של טכנולוגיית ה P2P , שיתופי קבצים ותיקיות, ושימוש תדיר בכוננים ניידים ומכשירי MP3 , מקומות אלה הפכו ל"מזנונים וירטואליים" בהם וירוסים וטרויאנים חוגגים פעמים רבות. בהתאם לטבעם, רשתות של בתי ספר ומוסדות חינוך נחשבות לפתוחות ונגישות למבקרי חוץ ולרשת האינטרנט בכלל. וירוס שמגיע ממחשב נייד של סטודנט יכול תוך שניות להדביק רשת שלמה של אלפי משתמשים.

שילוב נכון של מוצר מנצח ומוכח בשטח ומדיניות אבטחת מידע יעילה יכולים למנוע התפרצויות של וירוסים ולהשאיר את הרשתות הללו נקיות ובטוחות.

דואגים למידע שלך

טכנולוגית גיבוי On Line מבית מטאורית מבטיחה שמירה על נכסי המידע ושקט נפשי בכל עסק

לחץ/י לפרטים


תמיכה מיידית
תמיכהתמיכה
קשר חם למערך Help Desk של מטאורית
לפתרון תקלות מחשוב


 
בניית אתרים בניית אתרים מקצועיים


נושא: NOD32
קוד דף: NOD32
מטאורית